Google chrome portable

Google Chrome portable je přenosná verze program Google Chrome. Na první pohled se může zdát zbytečná, přesto jde o velmi zajímavého a důležitého pomocníka, kterého byste měli mít na cestách neustále při sobě. Tento prohlížeč je určen na místa, kde nemůžete nebo nechcete instalovat nové programy a aplikace, tedy například o cizí počítače nebo například v práci. Stačí na nainstalovat Google Chrome portable na nějaké přenosné médium, kterým může být externí disk nebo USB. Následně pokaždé když toto zařízení připojíte, můžete využívat Google Chrome aniž byste museli cokoli instalovat.

Verze portable funguje stejně rychle jako verze, která se normálně instaluje do počítače. Z toho plyne, že nepřijdete o nic a naopak dostanete to stejné, na co jste zvyklí. Verzi portable si můžete stáhnout běžně na internetu. Díky její dostupnosti ji využívá stále vyšší množství uživatelů, protože na cestách se jedná opravdu o velmi kvalitního pomocníka.

Díky vlastní verzi portable nemusíte nikde zatěžovat cizí počítače instalacemi a v klidu můžete pracovat aniž byste někomu působili starosti.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Verze Google Chrome a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.