Prohlížeč Opera v češtině

Internetových prohlížečů je v dnešní době opravdu hodně, takže si každý může stáhnout svůj oblíbený a ten, na který je zvyklý. Pokud se rozmýšlíte nad tím, jaký internetový prohlížeč používat, tak v prvé řadě dejte na sebe.

Pokud se totiž podíváte do různých internetových diskuzí a do diskuzí pod jednotlivými prohlížeči, tak tam najdete jak zastánce daného prohlížeče, tak také samozřejmě ty, kteří s ním mají špatné zkušenosti a pak další, úplně nejhorší skupinu lidí, kteří daný prohlížeč ani nevyzkoušeli a prostě jdou s davem.

Proto si prostě stáhněte vícero internetových prohlížečů a jednoduše je vyzkoušejte. Samozřejmě se však můžete podívat na specifické funkce a nástroje jednotlivých prohlížečů a tak podobně.

Mezi jeden z nejoblíbenějších prohlížečů patří například Opera, který se vyznačuje především možnosti po designové stránce. Můžete si ji opravdu upravit k obrazu svému, a to jako jednotlivé panely a lišty, tak celý vzhled. Oblíbenou funkcí u Opery je také ovládání pomocí gest, což rozhodně šetří čas a usnadňuje práci.

Prohlížeč Opera je pak k dispozici samozřejmě také v češtině na stránkách jako je třeba mujsoubor.cz, stahnu.cz a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Opera prohlížeč a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.