Safari prohlížeč

Internetový prohlížeč Safari je velice oblíbený zejména pro uživatele operačního systému Mac OS X. V současné době je však k dispozici také na platformách s operačním systémem Microsoft Windows. Nainstalovat si jej můžete bez problému na verze Microsoft Windows XP a vyšší.

Prohlížeč Safari má originální uživatelské rozhraní, které jasně ukazuje, u jakého operačního systému má svůj původ. Jako u všech ostatních internetových prohlížečů zde naleznete integrovanou vyhledávací lištu, záložky a tak podobně. Kromě tohoto je zde pak integrována také RSS čtečka, automatické vyplňování internetových formulářů a spousta dalšího.

Velice oblíbenou funkcí je pak také anonymní režim surfování po internetu, kdy se do historie neukládají stránky, které jste navštívili, cookie a tak podobně. Samozřejmostí je pak ještě blokování nežádoucích a vyskakujících pop-up oken.

Pokud bychom se měli bavit čistě o platformě Microsoft Windows, tak je asi nutno říct, že pro ni existují kvalitnější a propracovanější internetové prohlížeče. Safari na Mac OS X a Safari na Microsoft Windows je totiž stále poměrně veliký rozdíl.

Každopádně si tento internetový prohlížeč můžete stáhnout z klasických internetových serverů se softwarem, jako je třeba mujsoubor.cz, stahnu.cz a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oblíbené prohlížeče a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.