Prohlížeč Mozilla Firefox

Internetový prohlížeč Mozilla Firefox je již dlouhou dobu velikou stálicí mezi internetovými prohlížeči. V poslední době však uživatelé nejsou s novými verzemi tohoto prohlížeče spokojeni a volají po nějaké radikální změně.

Jde především o to, že je čím dál tím více pomalejší a docela drasticky žere systémové prostředky, jako je operační paměť a tak podobně. Každopádně se však pojďme podívat na některé vlastnosti a funkce tohoto prohlížeče.

Jedná se například o možnost synchronizace, doplňování formulářů, správce hesel a doplňků. Velice oblíbenou funkcí je pak například anonymní prohlížení stránek. Toto jednoduše zapnete a vámi prohlížené stránky se nebudou nikam ukládat  a nezůstanou po nich žádné stopy v podobě cookies a tak podobně.

Prohlížeč má také svého vlastního integrovaného správce prohlížení, můžete si nastavit blokování vyskakovacích oken a tak podobně. Firefox má také vlastní ochranu proti podvodným stránkám a stránkám, na kterých se mohou vyskytovat viry, malware a tak dále. Internetový prohlížeč Mozilla Firefox si můžete stáhnout z klasických internetových webů se softwarem, jako je třeba mujsoubor.cz, stahnu.cz, stahuj.cz a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oblíbené prohlížeče a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.