Maxton prohlížeč ke stažení

Internetových prohlížečů je v současné době na trhu opravdu veliké množství, přičemž samozřejmě záleží na uživateli, který mu sedne, a který si oblíbí. Jedním ze stálic prohlížečového nebe je pak prohlížeč s názvem Maxthon.

Maxthon funguje na stejném jádru jako například Google Chrome, tedy WebKit, což zaručuje opravdu rychlé zobrazování a načítání internetových stránek. Prohlížeč dále podporuje takzvaný Dual Display Engine, který zaručuje bezchybné načítání stránek.

Stránky si můžete v prohlížeči otevírat pomocí tabů, což je o hodně šetrnější a přehlednější k prostředkům systému, jako například operační paměť. Velice oblíbená je v tomto prohlížeči také podpora gest myší, přičemž gesta si můžete samozřejmě nastavit podle sebe. Gesta pak vyvolávají určité přiřazené funkce.

Další klasickou věcí u tohoto internetové prohlížeče je pak podpora filtrů, skinů, pluginů a tak podobně. Přímo v prohlížeči si pak můžete nastavit blokaci nechtěného obsahu a také odstranění vyskakovacích oken. Nepotřebujete tedy k tomu žádné další pluginy či rozšíření, jako je tomu u ostatních internetových prohlížečů. Maxthon si můžete stáhnout z klasických serverů jako je třeba mujsoubor.cz, stahnu.cz a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oblíbené prohlížeče a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.