Vyskakující reklamy v prohlížeči

Reklamy jsou v dnešní době opravdu všude kam se podíváte. Máte je neustále v televizi, slyšíte je v rádiu a také samozřejmě na internetu v internetových prohlížečích. Klasické reklamy, které vás ničím neobtěžují jsou, dalo by se říct, docela v pořádku.

Horší je to ale pak s takovými reklamami, které neustále vyskakují, ruší vás od práce, nedejbože vás přesměrují na nějaké erotické stránky a tak podobně.

Takové stránky bývají většinou plné virů, malwaru, což vám může v prohlížeči a poté v celém počítači způsobit velikou kalamitu.

Těmto věcem se samozřejmě dá vyhnout za pomocí různých pluginů a tak podobně. Tím nejznámějším pluginem nebo chcete-li doplňkem prohlížeče je pak určitě AdBlock. AdBlock blokuje všechny reklamy, takže místo nich uvidíte jenom prázdné rámečky, nic vám nebude vyskakovat během prohlížení internetu a tak dále.

Všechno se dá samozřejmě nastavit přímo v AdBlocku. Při používání ale můžete občas narazit na překážku, kdy vás nějaké stránky, kde se chystáte například něco sledovat a tak podobně, požádají, abyste AdBlock vypnuli, neboť reklamy jsou jedinou odměnou za práci na stránkách.

Pak už záleží samozřejmě jenom na vás, jestli AdBlock na chvíli pozastavíte.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Jak na reklamy a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.