Odstranění reklam z prohlížeče

Na odstranění reklamy v počítači slouží klasický doplněk AdBlock, který zamezí zobrazování veškerého reklamního obsahu na stránkách. Pojďme se však podívat na další problém, se kterým mají někteří uživatelé stále problémy.

Konkrétně se jedná o situaci, kdy se vám najednou začne v internetovém prohlížeči zobrazovat mnohem více reklam, než tomu bylo doposud. Jak tedy rozpoznáte tento problém? Vyskytuje se pouze u prohlížeče Google Chrome, takže pokud jej používáte, je možné, že se u vás tato vada přímo vyskytuje. Dále na některých stránkách se vám zobrazí reklamy, které tam před tím nikdy nebyly.

Může se také stát, že vyskakují stránky na pozadí prohlížeče, které jste vůbec neotvírali. Pojďme se tedy podívat na možné příčiny tohoto problému a jeho řešení. V prvé řadě se může jednat o to, že jste si nainstalovali nějaké rozšíření z Chrome Store, který by mělo plnit určitou funkci. Tato funkce je většinou v pořádku, avšak co už nepíší v popisku je to, že zobrazuje reklamy, kdy ho to napadne.

V tomto případě se tedy mrkněte do svých doplňků a zkuste odstranit všechny rozšíření, které nepoužíváte a nepotřebujete. Dalším důvodem tohoto problému pak může být samozřejmě nějaký virus.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Jak na reklamy a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.