Internetové prohlížeče ke stažení zdarma

Internetových prohlížečů je v dnešní době opravdu veliké množství. Každý samozřejmě preferuje nebo má oblíbený nějaký jiný, kvůli čemuž vznikají v různých diskuzích nebo v diskuzích konkrétně u prohlížečů docela často různé výměny názorů a tak podobně.

Ono opravdu nejde říct, že jeden prohlížeč je lepší než druhý. Každému prostě sedí jiný styl. Pokud si tedy budete vybírat prohlížeč, tak si určitě vyzkoušejte ty, mezi kterými se rozhodujete, ve vlastním pc.

Když vám nebude sedět, tak jej jednoduše odinstalujete, na tom není nic hrozného. Mezi nejoblíbenější prohlížeče dnešní doby patří na operačním systému Microsoft Windows určitě Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox nebo Internet Explorer, který se již tak nějak dostal ze škatulky prohlížeče ale úplně na nic. Na zařízeních s operačním systémem Mac OS X zase vládne například Safari, na které nedají uživatelé dopustit.

Safari není špatné ani na zařízeních s Microsoft Windows, avšak zdaleka nedosahuje takových kvalit jako u nakousnutého jablka. Google Chrome má například velikou výhodu v tom, pokud jste příznivcem gmailu a dalších produktů, že si můžete vytvořit účet, pomocí kterého se pak přihlásíte třeba na tabletu nebo na mobilu.

Budete tak mít okamžitě k dispozici všechny vaše oblíbené záložky, historii a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Internetové prohlížeče, Oblíbené prohlížeče a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.