Google chrome do mobilu

Google Chrome není omezen pouze na počítače, ale je možné si jej instalovat také do mobilních telefonů. Google Chrome je nabízen na Android marketu. Stejně jako na počítači se můžete těšit na vysokou provozní rychlost a možnost využití nejnovějších technologií. Díky omniboxu, tedy možnosti vyhledávání i z příkazové lišty je zjednodušeno vyhledávání informací na internetu. Opět je možné otevřít libovolný počet panelů mezi nimiž si můžete jednoduše listovat.

Spolupráce s Androidem se Google velmi vyplácí, protože většina uživatelů disponující těmito telefony, využívá k surfování po internetu právě Google Chrome. I mobilní verze tohoto prohlížeče se pravidelně aktualizuje. Jakmile si jej jednou nainstalujete do mobilu, budete vždy informování, pokud vyjde nová verze. Toto upozornění se Vám samozřejmě objeví pouze v případě, kdy  budete připojeni k internetu. Proto pokud chcete mít nejnovější verzi programu po ruce, je vhodné se čas od času přihlásit na internet a zkontrolovat dostupné aplikace.

Tato rada se samozřejmě týká i jiných programů. Díky Google Chrome v mobilním telefonu budete surfovat rychleji a spolehlivěji než kdykoli předtím.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Internetové prohlížeče a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.