Google chrome vzhledy

Google Chrome si pro své fanoušky připravil další zajímavou věc, přesněji možnost změny vzhledu. Díky tomu si každý uživatel může přizpůsobit svůj prohlížeč vlastním potřebám. Existuje mnoho kategorií, mezi hlavní patří sport, láska, příroda, auta, fantasy a mnoho dalšího. Všechny vzhledy najdete na oficiálních stránkách podporovaných Google Chrome. Aby byla možnost úpravy ještě dokonalejší, je umožněno nahrávat si své vlastní obrázky, které Vás mohou při práci rozveselit. Každého uživatele zcela jistě překvapí, jak velké množství vzhledů je k dispozici.

Všechny jsou samozřejmě zcela zdarma a jejich instalace je rychlá a jednoduchá. Postačí pouhá dvě kliknutí a vzhled Vašeho prohlížeče se změní k nepoznání. Mnohé ze vzhledů jsou až moc divoké a nepřehledné, přesto neházejte flintu do žita a pokuste se najít lepší. Věřte, že to stojí za to. Vzhled ovlivní vizuální stránku záložek a také nově otevřené záložky, kde je zobrazen vždy hlavní obrázek daného vzhledu.

Pokud jste kreativní a umíte dobře pracovat s Photoshopem, pak můžete navrhnout vlastní téma, třeba si jej oblíbí i další uživatelé.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Google Chrome nastavení vzhledu a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.