Měsíční archív: Červenec 2012

Chrome google ke stažení zdarma

Google Chrome je v současnosti nejvyspělejším internetovým prohlížečem. Ne nadarmo také vychází nejlépe v mnoha testech, kterým byl vystaven. Také jeho oblíbenost u uživatelů je jasně na prvním místě mezi desítkami jiných prohlížečů. Kromě klasické nabídky služeb, kterou poskytují vesměs všechny prohlížeče nabízí Google Chrome také implementace Java Scriptu v8, zapracovaný inteligentní adresní řádek, podobné jádro, které je použito v Safari, jednotlivé záložky nejsou závislé, technologii Google Gear, Chrome manažer procesu a podporu Web GL. Jak vidno jedná se o nástroj na vysoké úrovni. Další výhodou jsou pravidelné aktualizace, které se mohou instalovat ručně nebo automaticky. Tyto aktualizace vždy přinášejí něco nového a samozřejmě se snaží také vyřešit problémy předchozí verze. Aktuální verzi vlastního prohlížeče si můžete velmi jednoduše zjistit. Stačí kliknout na O aplikaci Google Chrome.

Google Chrome nabízí samozřejmě také velké množství doplňků a také možnosti upravit si vzhled podle vlastní libosti. V současné době jde o jednoznačnou špičku ve své oblasti a nic nenasvědčuje tomu, že by měl být v blízké době překonán. Pokud nemáte žádné zkušenosti s tímto prohlížečem, zcela jistě se postarejte o nápravu, nebudete litovat.

Google chrome motivy

Google Chrome umožňuje uživatelům do velké míry upravit si prohlížeč podle sebe. Jako hlavní pomůcka mohou sloužit vzhledy, které jsou v nabídce samotného Google. Nemusíte za ně platit, protože jsou vytvořeny jinými uživateli, kteří je pouze sdílejí pro potřeby dalších. Pokud jste tedy graficky nadaní a chcete vytvořit něco užitečného, můžete se podílet na tvorbě nových vzhledů, které jsou k dispozici všem lidem, kteří používají Google Chrome. Motivy stačí velmi jednoduše instalovat a ihned bude změněn základ prohlížeče. Změní se barva jednotlivých záložek. V nově otevřené záložce pak najdeme dokonce hlavní obrázek, který specifikuje celé téma. Instalace je jednoduchá a proběhne během několika málo vteřin.

Stačí si pouze vybrat a následně změnit své pracovní prostředí. Díky tomu si oživíte vzhled a také celkově surfování na internetu, se stane větší zábavou. Motivů tak obrovské množství, že někteří uživatelé mohou mít problém vybrat si z důvody vysoké nabídky. Přesto se takto strávený čas vyplatí a udělá Vám jistě radost. Neváhejte a přizpůsobte si svůj internetový prohlížeč.

Google chrome vzhledy

Google Chrome si pro své fanoušky připravil další zajímavou věc, přesněji možnost změny vzhledu. Díky tomu si každý uživatel může přizpůsobit svůj prohlížeč vlastním potřebám. Existuje mnoho kategorií, mezi hlavní patří sport, láska, příroda, auta, fantasy a mnoho dalšího. Všechny vzhledy najdete na oficiálních stránkách podporovaných Google Chrome. Aby byla možnost úpravy ještě dokonalejší, je umožněno nahrávat si své vlastní obrázky, které Vás mohou při práci rozveselit. Každého uživatele zcela jistě překvapí, jak velké množství vzhledů je k dispozici.

Všechny jsou samozřejmě zcela zdarma a jejich instalace je rychlá a jednoduchá. Postačí pouhá dvě kliknutí a vzhled Vašeho prohlížeče se změní k nepoznání. Mnohé ze vzhledů jsou až moc divoké a nepřehledné, přesto neházejte flintu do žita a pokuste se najít lepší. Věřte, že to stojí za to. Vzhled ovlivní vizuální stránku záložek a také nově otevřené záložky, kde je zobrazen vždy hlavní obrázek daného vzhledu.

Pokud jste kreativní a umíte dobře pracovat s Photoshopem, pak můžete navrhnout vlastní téma, třeba si jej oblíbí i další uživatelé.

Google chrome do mobilu

Google Chrome není omezen pouze na počítače, ale je možné si jej instalovat také do mobilních telefonů. Google Chrome je nabízen na Android marketu. Stejně jako na počítači se můžete těšit na vysokou provozní rychlost a možnost využití nejnovějších technologií. Díky omniboxu, tedy možnosti vyhledávání i z příkazové lišty je zjednodušeno vyhledávání informací na internetu. Opět je možné otevřít libovolný počet panelů mezi nimiž si můžete jednoduše listovat.

Spolupráce s Androidem se Google velmi vyplácí, protože většina uživatelů disponující těmito telefony, využívá k surfování po internetu právě Google Chrome. I mobilní verze tohoto prohlížeče se pravidelně aktualizuje. Jakmile si jej jednou nainstalujete do mobilu, budete vždy informování, pokud vyjde nová verze. Toto upozornění se Vám samozřejmě objeví pouze v případě, kdy  budete připojeni k internetu. Proto pokud chcete mít nejnovější verzi programu po ruce, je vhodné se čas od času přihlásit na internet a zkontrolovat dostupné aplikace.

Tato rada se samozřejmě týká i jiných programů. Díky Google Chrome v mobilním telefonu budete surfovat rychleji a spolehlivěji než kdykoli předtím.

Instalace google chrome

Instalace Google Chrome je poměrně velmi jednoduchým úkonem, přesto můžete na internetu najít dokonce několik návodů, jak instalaci provézt správně. Podrobné pokyny si můžete přečíst pro operační systémy Mac, Linux a Windows. Jako první krok musíme samozřejmě stáhnout instalační soubor. Po zobrazení výzvy klikneme na tlačítko Spustit nebo Uložit a tento soubor se začne stahovat. Samotná instalace začne otevřením staženého souboru. Nastavení nové domovské stránky a také historie vyhledávání se importuje automaticky z předešlého používaného a výchozího prohlížeče automaticky. Google Chrome dokázal snížit nároky na instalaci obrovskou měrou, takže uživatel nemusí prakticky nic dělat a aplikace se instaluje celá kompletně sama. Díky schopnosti převzít informace z předešlého výchozího prohlížeče, ušetří mnoho práce. Jakmile dokončíte nastavení, pak se otevře nové okno prohlížeče. Při prvním spuštění budete informování, že Google Chrome umožňuje vyhledávání i z adresního řádku, takže práce může konečně začít.

Celý proces je velmi rychlý a je dokončen v řádu několika málo minut. Google Chrome je v dnešní době nejlepším vyhledávačem a poskytuje uživateli nejvyšší komfort a služby, které jsou momentálně k dispozici.

Google chrome portable

Google Chrome portable je přenosná verze program Google Chrome. Na první pohled se může zdát zbytečná, přesto jde o velmi zajímavého a důležitého pomocníka, kterého byste měli mít na cestách neustále při sobě. Tento prohlížeč je určen na místa, kde nemůžete nebo nechcete instalovat nové programy a aplikace, tedy například o cizí počítače nebo například v práci. Stačí na nainstalovat Google Chrome portable na nějaké přenosné médium, kterým může být externí disk nebo USB. Následně pokaždé když toto zařízení připojíte, můžete využívat Google Chrome aniž byste museli cokoli instalovat.

Verze portable funguje stejně rychle jako verze, která se normálně instaluje do počítače. Z toho plyne, že nepřijdete o nic a naopak dostanete to stejné, na co jste zvyklí. Verzi portable si můžete stáhnout běžně na internetu. Díky její dostupnosti ji využívá stále vyšší množství uživatelů, protože na cestách se jedná opravdu o velmi kvalitního pomocníka.

Díky vlastní verzi portable nemusíte nikde zatěžovat cizí počítače instalacemi a v klidu můžete pracovat aniž byste někomu působili starosti.

Google chrome doplňky

Google Chrome samozřejmě jako ostatní prohlížeče umožňuje instalaci doplňků, které jsou velmi praktickými pomocníky při práci. Prvním z nich je Google Mail Checker. Tento doplněk automaticky kontroluje nové maily, které Vám přišly do Gmailu. Kontrola je skrze ikonu, která se vytvoří v pravém horním rohu vedle ikony klíče pro nastavení.

Tento doplněk patří k nejstarším a navíc také k nejstahovanějším, protože je opravdu velmi praktický. Po kliknutí na tuto ikonku se automaticky otevře Váš Gmail a můžete si prohlížet novou poštu. Dalším výborným doplňkem je One Number, který také kontroluje poštu, ale kromě toho také RSS čtečku Reader a fanoušci projektu Wave budou jistě nadšeni i z ohlašování nových vln. Dalším skvělým doplňkem v dnešní době je zkrátka Facebook pro Chrome.

Usadí se samozřejmě opět v pravém horním okraji vedle ikonky klíče, která je určena pro správu Google Chrome. Po kliknutí na ikonku Facebook se vytvoří malé a přehledné okno, které můžete využít k rychlé komunikaci aniž byste museli chodit na Facebook v jiné kartě.

Google chrome aktualizace

Aktualizace k prohlížeči Google Chrome jsou pravidelně vydávány za účelem odstranění předešlých chyb a také přínosu nových možností. Aktualizace jsou vyhledány automaticky a jejich instalace probíhá na pozadí, takže nejste ničím jiným rušeni. Existuje samozřejmě také služba kontroly dostupnosti aktualizací. Aktualizace jsou dostupné vždy, když ikonka klíče v pravém horním rohu obsahuje malou zelenou šipku. Vše pak funguje následovně: nejprve si kliknete na ikonku klíče a jako druhý krok je kliknutí na ikonku Aktualizovat Google Chrome. Jakmile Vám naskočí malé oznamovací okno, zde klikněte na restartovat. Restartuje se pouze prohlížeč, nikoliv celý počítač. Google Chrome si před restartem uloží všechny otevřené karty a následně po spuštění je znovu všechny otevře. Další speciální informace pro uživatele operačních systémů Linux a Mac najdete na oficiálním stránkách podpory. Centrum nápovědy u Google je velmi dobře zpracované.

V jednotlivých bodech jsou zde seřazeny všechny důležité informace. Aktualizace probíhají v naprosté většině bez potíží a Vaše pracovní prostředí se stává stále dokonalejším. Kontrolu verze prohlížeče si můžete ověřit i sami a to v případě, kdy kliknete na O aplikaci Google Chrome.

Google chrome překladač

Google Chrome je natolik komplexní přehrávač, že je schopen překládat i stránky v cizích jazycích. Díky tomu získávají lidé, kteří nedisponují schopnostmi dorozumět se cizími jazyky, naprosto skvělou příležitost, jak získat nové informace. Pokud je stránka, kterou se rozhodnete navštívit psána v jazyce, který patří mezi podporované jazyky, pak se v horní části prohlížeče objeví možnost přeložit stránku. Zde jsou dvě tlačítka, přeložit pro přeložení a ne pro odmítnutí. Zapnutí a vypnutí lišty jde však nastavit. Stačí kliknout na ikonku klíče, která se nachází v pravém horním rohu. Následně klikneme na nastavení a posléze na Zobrazit pokročilá nastavení.

Zde si pak můžete funkci překladače nastavit podle Vašich potřeb. Existuje také možnost, kdy pro vždy zadáte, že angličtina se nabude překládat. Takto lze nastavit všechny jazyky. Vše funguje tak, že pokud souhlasíte s překladem, pak se text na stránce odešle k překladu do cetrály. Neodesílá se obsah stránky.

Je-li stránka šifrována pomocí protokolu SSL, pak ji Google následně odesílá k přeložení. Celý proces překladu se samozřejmě řídí také ochranou osobních údajů.

Google chrome pro win 7

Google Chrome je velmi rychlý internetový prohlížeč, který máte k dispozici zdarma. Stačí po něm tedy jen sáhnout a již můžete objevovat jeho možnosti. Jeho instalace je velmi rychlá a zabere Vám pouze několik málo vteřin. Tento prohlížeč pracuje na operačních systémech Windows XP, Vista a 7. Google Chrome velmi urychluje Vaši práci. Již jeho spuštění je velmi rychlým procesem. Také načítání webových stránek je momentálně z nabídky prohlížečů suverénně nejrychlejší. Další výhodou je fakt, že můžete vyhledávat rovnou z adresního řádku. Google Chrome také vsází na velmi pěkné zpracování a jednoduchý, ale stylový design, který na mnoho lidí také velmi zapůsobí. Prohlížeč je velmi dobře zpracovaný a pro uživatele také velmi přístupný. Zkrátka je vytvořen na to, aby jej uživatelé používali a všechny jeho služby jsou dotaženy do dokonalosti. Vývojáři navíc nezapomínají ani na uživatele, kteří disponují operačním systémem Windows 7 a okamžitě i na něj vydali verzi prohlížeče.

Dá se říci, že nemohou nastat žádné potíže, protože jejich systém je velmi propracovaný. Pokud nevěříte, ověřte si to sami.